Facebook reklama

komplexní kurz

O Kurzu

Toto je jediný kurz, který potřebujete, pokud se chcete naučit reklamu na Facebooku na profesionální úrovni. Je to jedinečný průvodce, který vám pomůže získat nové klienty, uzavřít více obchodů, zvýšit povědomí o značce, ale hlavně, nakopnout všechny vaše čísla na mnohem vyšší úroveň. 

Neplaťte jiným, ať vám chytí rybu, naučte se ryby chytat sami.

29a4

Taky ze všech stran slýcháte, že musíte být na sociálních sítích, využívat placenou reklamu a být vidět, že vám to pomůže ve vašem podnikání? Já taky. Nikdo Vám už ale neřekne, jak na to. Jak reklamu správně nastavit, jak jí správně měřit, vyhodnotit a optimalizovat tak, aby vám fungovala.

 

Rozhodl jsem se to změnit. Jsem certifikovaný Facebook marketér a své 6leté know-how jsem se rozhodl předat dál.

 

Nejen že vám představím nové trendy na sociálních sítích a obecně v reklamě, ale také vám odkryju všechny možnosti, které Vám sociální sítě nabízí. Co je ale nejdůležitější, ukážu vám krok za krokem, jak správně nastavit reklamní kampaň, jak ji měřit, vyhodnotit a následně optimalizovat.

 

Vše je ve formě videí, kdy každému tématu se věnuje jedno video, takže se k němu můžete kdykoliv vrátit a nemusíte zdlouhavě hledat téma, které aktuálně řešíte. 

Hodnocení kurzu

 • Ako realitný maklér každým rokom vidím, ako sa moji klienti viac a viac presúvajú na Facebook, a tak sa presúvam za nimi aj ja. Preto som za posledné roky absolvoval niekoľko školení o robení reklamy na Facebooku. Niektoré boli jednoduché, ale nepriniesli mi požadovanú úroveň reklamy. Iné boli tak komplikované, pravdepodobne pre expertov, že som sa radšej do nich ani nepustil...
   
  Kurz facebookovej reklamy "Facebook ADS - Krok za krokom" bol presne taký, aký som potreboval. David Stašek v ňom bez zbytočnej omáčky a zrozumiteľne popísal a prakticky aj ukázal postupy, ako robiť facebookovú reklamu na vysokej úrovni a maximálne hospodárne z hľadiska platieb za reklamu. Kurz som si prešiel už niekoľkokrát a vždy som tam objavil ďalšie informácie, ktoré ma posunuli ďalej.
   
  Ak si chcete robiť facebookovú reklamu sami a na slušnej úrovni alebo jej chcete rozumieť, a nechcete ju zadávať špecializovanej agentúre, tak kurz Davida Stašeka  "Facebook ADS - Krok za krokom" je ideálnym riešením...
   
  Ing. Miroslav Meňhart
  Realitní makléř

Co dostanete?

Úplně vše

5+ hodin

Celý kurz má víc jak 5 hodin čistého času

14 kapitol

Celý kurz je rozdělený do jednotlivých kapitol

Video

Vše je ve videoformátu, ke kterému se můžete kdykoliv vracet

Kapitoly

Úvod, statistky, vývoj

Facebooková stránka

Business manager

Správce reklam

Kampaně

Publika

Účel kampaně

Cílení

Umístění

Formáty

Měření a optimalizace

Vlastní konverze

Dynamický remarketing

Tipy a triky

Ukázka

Kapitola: Účel kampaně

120039610_768010873770260_1811818644664020025_n

Školitel

David Stašek

V roce 2014 jsem založil e-shop s oblečením, u kterého jsem se, mimo jiné, naučil používat Facebook reklamu, což mě začalo velmi bavit. Bohaté zkušenosti jsem ovšem získal až během spolupráce s brněnskou digitální agenturou PROFICIO s.r.o., kde mám, a historicky jsem měl, na starost opravdu velké klienty, například Ytong, Velux, Student Agency, KDU-ČSL, Pneuboss, Unihobby atd., ale také malé začínající firmy, start-upy a mnoho e-shopů. Celkem jsem klientům do Facebookové reklamy proinvestoval přes 50 milionů korun

V roce 2017 jsem úspěšně absolvoval certifikaci od Facebooku

Poslední 2 roky také aktivně školím reklamu na Facebooku od jednotlivců po velké nadnárodní společnosti. Celkem jsem v roce 2019 proškolil více jak 300 lidí. 

AKČNÍ CENA 1 995 Kč

původně 3 990 Kč

5+ hodin materiálu

14 videokapitol

Možnost se k videím kdykoliv vracet

Můj čas pro případné rady a otázky

koupit

Kontakt