re ality png

NOVÁ SLUŽBA

Facebook reklama pro každého makléře

Pokud chcete využít potenciál Facebooku a díky němu zvýšit šance na prodej vámi prodávané nemovitosti, jsme tu pro vás, přitom nemusíte mít ani reklamní účet, ani FB stránku. Makléři, se kterými spolupracujeme, mají 25 – 30 % poptávek právě z Facebooku, přidejte se k nim.

 

 

Jak to funguje?

Nemáte reklamní účet ani Business manager? Nevadí!

My ho máme a velmi rádi vám jej poskytneme, tedy vaší reklamu (nemovitost) jednoduše spustíme z toho našeho, pro vás to znamená žádná práce, žádné složité zakládání účtů apod. Stačí nám jen poslat odkaz na vaší nemovitost a my už se o to postaráme. Samozřejmostí je i vyhodnocení kampaně. Co se týče nastavení, nemusíte mít strach, svěříte se totiž do rukou těm nejlepším v oboru.

Screenshot at Aug 11 20 41 18

Nemáte ani FB stránku? Taky nevadí!

Reklama na Facebooku musí běžet vždy pod nějakou stránkou. Pokud ji máte, tak super, stačí nás přidat jako editory a vaše reklama pojede pod vaší stránkou. Pokud ovšem FB stránku nemáte, nezoufejte, pro tyto případy jsme vytvořili univerzální, nezávislou stránku s názvem RE-ality. Reklamu vám tedy můžeme spustit pod touto stránkou a vy se opět nemusíte trápit s jejím zakládáním a správou (ikdyž to rozhodně není na škodu).

Screenshot at Aug 11 20 42 38

A je to!

Reklamu spustíme z našeho účtu, pod hlavičkou vaší nebo naší FB stránky a uživatele budeme posílat rovnou na vámi vybranou stránku s nemovitostí, tedy buď přímo na váš web, na web realitní kanceláře, nebo klidně na Srealiy. Vaše zakázka tak frčí do dalšího, velmi silného, prodejního kanálu, který vám pomůže zajistit více zájemců a zároveň máte fajn argument pro klienty, eventuelně i pro klienty budoucí při náboru nových nemovitostí.

Jak pak celá reklama vypadá?

Nespoléháme se pouze na jeden formát, vždy jich testujeme hned několik, abychom měli jistotu, že reklama bude maximálně efektivní.

3 3
4 5
2 4
Single image

Cena

Částka, kterou do propagace investujete, je samozřejmě čistě na vás, my doporučujeme cca 5 000 Kč na jednu nemovitost, do čehož se pohodlně schovají poplatky, správa, ale většina jde do samotných kreditů na reklamu. 

Kdo se vám o kampaně postará?

David Stašek

V roce 2014 jsem založil e-shop s oblečením, u kterého jsem se, mimo jiné, naučil používat Facebook reklamu, což mě začalo velmi bavit. Bohaté zkušenosti jsem ovšem získal až během spolupráce s brněnskou digitální agenturou PROFICIO s.r.o., kde jsem měl na starost poměrně zajímavé klienty.

V roce 2017 jsem úspěšně absolvoval certifikaci od Facebooku.

V roce 2019 jsem založil reklamní agenturu SocialArt, která se zaměřuje na spolupráci s realitními makléři, realitními kancelářemi a s menšími developery. V současné době spolupracujeme se špičkami v oboru v ČR a na Slovensku. Příkladem mohou být jména jako Ondra Černovický, Martin Tesárek, Jiří Hanousek, Michal Souček, Martin Románek, Honza Fleischner, Jakub Krčmář a mnoho dalších.

Poslední 2 roky také aktivně reklamu na Facebooku školím, a to od jednotlivců po velké nadnárodní společnosti. Celkem jsem proškolil více jak 300 realitních makléřů. 

Do Facebookové reklamy jsem za celou dobu proinvestoval přes 80 milionů korun

120039610_768010873770260_1811818644664020025_n

Tak co, jdete do toho? Nebo se chcete na něco doptat?
Napište nám.