Živé semináře 

pro realitní makléře

Taky ze všech stran slýcháte, že makléři musí být na sociálních sítích, využívat placenou reklamu a být vidět, že jim to pomůže k prodejům ale i náběrům? Já taky. Nikdo Vám už ale neřekne, jak na to, jak to správně nastavit, jak to správně měřit, vyhodnotit a optimalizovat tak, aby vám to fungovalo.

 

Rozhodl jsem se to změnit. Jsem certifikovaný Facebook marketér a své 5leté know-how jsem se rozhodl předat dál.

 

Nejen že vám představím nové trendy na sociálních sítích a obecně v reklamě, ale také vám odkryju všechny možnosti, které Vám sociální sítě nabízí. Co je ale nejdůležitější, ukážu vám krok za krokem, jak správně nastavit reklamní kampaň, jak ji měřit, vyhodnotit a následně optimalizovat.

 

A jelikož mě svět realit baví a poslední měsíce se mu intenzivně věnuji jako realitní makléř, odhalím vám, co konkrétně já používám k tomu, abych nabíral a prodával on-line. Z mého semináře si neodnesete jenom myšlenky, které za pár dní vytratíte, ale skutečné know-how, které budete moct okamžitě aplikovat do svého byznysu. Nebojte, prezentaci dostanete, abyste se k materiálům mohli kdykoliv vracet.

Školitel

David Stašek

V roce 2014 jsem založil e-shop s oblečením, u kterého jsem se, mimo jiné, naučil používat Facebook reklamu, což mě začalo velmi bavit. Bohaté zkušenosti jsem ovšem získal až během spolupráce s brněnskou digitální agenturou PROFICIO s.r.o., kde mám, a historicky jsem měl, na starost opravdu velké klienty, například Ytong, Velux, Student Agency, KDU-ČSL, Pneuboss, Unihobby atd., ale také malé začínající firmy, start-upy a mnoho e-shopů. Celkem jsem klientům do Facebookové reklamy proinvestoval přes 40 milionů korun

V roce 2017 jsem úspěšně absolvoval certifikaci od Facebooku

Poslední 2 roky také aktivně školím reklamu na Facebooku od jednotlivců po velké nadnárodní společnosti. Celkem jsem v roce 2019 proškolil více jak 200 lidí. 

Untitled design 7
IMG_5315 1

Seminář

Jelikož nechceme narušovat váš pracovně nabitý den, snažíme se semináře pořádat ve večerních hodinách a během 4 opravdu nabitých hodin vás naučit efektivně využívat FB reklamu pro vaše podnikání.  Seminář je kapacitně omezen, jelikož jeho součástí je i zaměření na samotné účastníky. Na konci semináře se školitel jednotně zaměřuje na každého účastníka zvlášť, sleduje jeho aktivitu na sociálních sítích, dívá se na jeho aktivní kampaně a také mrkne na webové stránky. Na základě toho pak dokáže každému účastníkovi zvlášt doporučit konkrétní kroky, vedoucí ke zlepšení efektivity jeho snažení. Díky tomu si každý účastník odnese ze semináře skutečně praktické rady, které u sebe může okamžitě aplikovat. 
Praha 2 190 Kč

5.11.2019

16:00 - 20:00

Cena obsahuje:

Nabitý půl denní seminář

Kompletní prezentaci v PDF

1 hodinu osobní konzultace

občerstvení

Objednat
Brno 2 190 Kč

12.11.2019

16:00 - 20:00

Cena obsahuje:

Nabitý půl denní seminář

Kompletní prezentaci v PDF

1 hodinu osobní konzultace

občerstvení

Objednat
olomouc 800 Kč

On-line

Cena obsahuje:

Kompletní videozáznam živého semináře

Prezentaci v PDF

Objednat

Kontakt